DG/S/2 Parzno - Lesisko, Gm. Kluki

działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy

Do sprzedania przestronna działka budowlana (Nr 488) o powierzchni 4000 m2 i szerokości 30 metrów, położona w urokliwym miejscu - Parznie Lesisko, zaledwie 4 kilometrów od Bełchatowa

Lokalizacja: Działka znajduje się w malowniczej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległości od Bełchatowa. To idealne połączenie cichego i pięknego otoczenia z dogodnym dostępem do miejskich udogodnień.

Opis działki: Powierzchnia: 4000 m2, Szerokość: 30 metrów. Wydane warunku zabudowy dla dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolnostojących. Uzbrojona działka: dostęp do prądu, wody. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, co zapewnia piękne widoki i bliskość natury.

Atuty: Cicha i spokojna okolica, idealna dla osób poszukujących odosobnienia od miejskiego zgiełku. Bliskość przyrody, otaczającego lasu i ścieżek spacerowych. W odległości półtora kilometra znajduje się szkoła podstawowa i sklep. Dogodny dojazd do Bełchatowa, gdzie znajdują się sklepy, restauracje, szkoły i inne udogodnienia.

 

Cena: 89.000 zł do negocjacji

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na spotkanie w celu obejrzenia działki. Numer telefonu: 605681201