Chynów (gmina Drużbice)

Nieruchomość położona w miejscowości Chynów, na terenie gminy Drużbice (powiat bełchatowski), oddalonej od Bełchatowa o ok. 20 km, w rejonie zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zagrodowej, a także w rejonie terenów rolnych i leśnych. Nieruchomość zabudowana jest budynkiem mieszkalnym, budynkiem gospodarczym i stodołą. Budynek mieszkalny ma powierzchnię ok. 100 m2. Jest to budynek wolnostojący, parterowy, częściowo podpiwniczony. Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej. Dach kryty eternitem. Stropy drewniane podwójne. Stolarka okienna drewniana. W budynku znajdują się następujące pomieszczenia:

Piwnica: 3 pomieszczenia.

Parter: ganek, holl, kotłownia, 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc.

Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno - kanalizacyjną (szambo), gaz ( z butli) oraz centralnego ogrzewania (piec).

Nieruchomość o łącznej powierzchni około 3,1070 ha. W tym działka zabudowana o powierzchni 0,8780 ha,oraz działki niezabudowane stanowiące łąki i grunty orne o łącznej powierzchni około 2,2290 ha.Na zabudowanej nieruchomości znajduje się staw. Działka zabudowana częściowo ogrodzona siatką metalową, a od strony frontowe

Cena: 580.000 zł