D/S/22 gm. Bełchatów

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym w bardzo dobrym stanie technicznym o wysokim standardzie wykończenia. Budynek został wybudowany zgodnie z aktualnymi trendami i układem funkcjonalnym z materiałów bardzo dobrej jakości nadając mu nowoczesny wygląd i czyniąc go funkcjonalnym i komfortowym. 

Nieruchomość położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie Bełchatowa. Działka o powierzchni 1168 m2 w kształcie prostokąta, ogrodzona elementami kamiennymi z metalowymi, kutymi przęsłami i bramą metalową. Działka posiada uzbrojenie w postaci energii elektrycznej, wodociągu oraz szamba betonowego. Teren utwardzony kostką brukową. Na nieruchomości znajduje się także oddzielny budynek z dwoma stanowiskami garażowymi. 

Budynek mieszkalny o  powierzchni użytkowej 170,30 m2, parterowy z poddaszem użytkowym ze   ścianami z pustaka  22 cm + styropian 10 cm + 9 cm POROTHERM plus od zewnątrz dodatkowe ocieplenie z wełny mineralnej 6 cm i tynk. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty  dachówką ceramiczną. Stropy żelbetonowe. Na parterze budynku mieszkalnego znajduje się kuchnia, salon, łazienka, pokój oraz wiatrołap i kotłownia, na poddaszu są 3 pokoje, garderoba oraz łazienka.

W salonie znajduje się kominek z obudową z granitu, z rozprowadzeniem ciepła. Podłogi wyłożone deską barlinecką oraz płytkami granitowymi.  Sufity podwieszane. W kuchni nowoczesna zabudowa kuchenna z pełnym wyposażeniem i ceramicznymi blatami. Schody wykończone w drewnie. Sypialnia z garderobą i szafą zabudowaną. W łazience na ścianach i podłodze płytki granitowe. Okna drewniane klejone z drewna mahoniowego z zamontowanymi roletami, zewnętrznymi elektrycznymi. Budynek wyposażony w instalację energii elektrycznej, wodnej, kanalizacji sanitarnej, alarmowej oraz centralnego ogrzewania zasilanego z pieca na ekogroszek. Na dachu zamontowane solary. 

Cena: 595.000 zł do negocjacji